Karin Rohi

korraldusjuht ja personalispetsialist
karin.rohi@speaksmart.ee
+372 53467581

Karin on SpeakSmarti teenuseprotsessi juht, ning ta hoolitseb nii meie teenuste kõrge kvaliteedi eest kui ka koolitaja ja osalejate rõõmsate silmade eest.

Teenuseprotsessi juhtimine ning ürituste korraldamine on Karinile hingelähedane olnud juba ammu. Ülikoolis on ta kaasalöönud ürituste korraldustiimides, millest suurimaks seni on olnud minikonverents „Väärikalt ja turvaliselt kaasaegses maailmas“.

Lisaks teenuseprotsessi juhtimisele toimetab Karin SpeakSmart personalispetsialistina, hoolitsedes kogu SpeakSmarti tiimi heaolu ning täiendõppe eest.

Karinil on bakalaureuse kraad Tallinna Ülikooli andragoogika ehk täiskasvanute koolitamise erialalt. Andragoogika on Karinile üheks südamelähedasemaks väljundiks, tänu millele on ta avanud enda jaoks mitmeidki uksi professionaalses elus. Argumenteerimise ja väitlusega on Karin kokku puutunud õpingute ajal, läbides argumentatsiooni ja kõne aine.

Lisaks töötas enne SpeakSmarti tulemist ka Tallinna Ülikoolis Loodus- ja Tervisteaduste Insituudis täiendusõppe koordinaatorina.