Anna Karolin

Päringud Anna tööks palume esitada: helina.loor@speaksmart.ee / 5208549 

***

Anna Karolin on väidelnud alates 2004. aastast ning on üks Eesti ja Kontinentaal-Euroopa edukamaid väitlejaid, olles Euroopa ülikoolide väitlusmeistrivõistluste finalist, Eesti meister ning paljude Baltikumi turniiride võitja ja parim kõneleja. 

Anna on SpeakSmart koolitaja ja moderaator ning on treeninud mitmeid Eesti koondiseid maailmameistrivõistlusteks ning olnud rahvusvaheline treener IDEA väitlusakadeemias.

Hariduselt riigiteadlane on Anna töötanud ka Arengukoostöö Ümarlauas poliitikaeksperdina ning on vabatahtlik Valimiste Valvurites. Olles Heateo Sihtasutuses uusi algatusi käivitanud, on talle südamelähedased teemad ka pitching ja rahastajate veenmine.

Anna on juhtinud mitmeid arutelusid ning Anna viimased kliendid on olnud Avatud Eesti Fond, Ida-Virumaa Ettevõtluskeskus, Tartu Biotehnoloogia Park, E-tervise SA, KÜSK, EMSL, kolm aastat järjest ENTRUMi ettevõtluskonkursi osalejad, Climate LaunchPad, Garage48 Startup Class jt.

Anna töötab SpeakSmart arutelujuhtimise teenuse www.moderaator.ee alt arutelu disaineri ja juhina ja õpetab moderaatoreid ise ka välja. Vaata Anna moderaatori profiili siit. 

Anna koolitab eesti ja kõrgtaseme inglise keeles.
Kontakt: anna.karolin@speaksmart.ee

Tagasiside Anna tööle:

  • Kõige parem 20. ja 21. sajandi moderaator. hr. Toomas Hendrik Ilves peale Presidendi väitlusturniiri lõppu. 
  • Kiire ja ladus asjaajamine, lubadustest kinnipidamine. Hea paindlikkuse ja põhjalikkuse suhe. Väga hea stressitaluvus ja -juhtimine. Väga loov ja kaasav arutelu juhtimine. 
  • Anna Karolini soovitan unepealt. Esiteks on ta asjalik, teiseks kompetentne, kolmandaks teeb ära eeltöö, neljandaks - ta on mõttega kohal (!), viiendaks on tal hea huumorisoon ja kiirreageerimisvõime ja kuuendaks on ta karismaatiline, särav esineja. Mari-Liis Doleko, KÜSK
  • Palusime SpeakSmartilt hiljutisele konkursile - kus otsisime uusi lahendusi ühiskondlikele probleemidele - tuge ideede autorite esitluste ettevalmistamisel. Lahenduste konkursi žürii oli esitlusi kuulates meeldivalt üllatunud esitluste hea taseme üle. SpeakSmart tegi sisuka eeltöö ning koostas meile üle ootuste põhjaliku videokoolituse, mille mõju oli otseselt näha ka meeskondade pitchidel. Suur tänu!
    Laura Kalda, Heateo SA 
  • Anna töötuba oli suurepärane! Anna oli super töötoa läbiviija, tekitas huvi edasi koolituda. 
  • Moderaator Anna ületas igati meie ootusi. Anna viis läbi väikest võistlust, kus sujuvalt kordineeris võistkondade, zürii liikmete ja publiku toimetamisi, tutvustas võistkondi, kaasas publiku jne. Ühesõnaga tegi kõike seda mida temalt ootasime, kuid seda suure initsiatiiviga ja just sellele sündmusele sobilikul moel. Kiitust jagus ka teistelt asjaosalistelt :)
  • Rõõm oli meiepoolne kindlasti – osalejad lahkusid silmis sära ning Annat kiideti väga!
  • Esinejatest meeldis enim töötoa juht Anna Karolin.

Anna Karolin juhtimas Avatud Eesti Fondi arutelu põgenikekriisist veebruaris 2016.