Kätliin Lember

katliin.lember@speaksmart.ee
Päringud: helina.loor@speaksmart.ee / 5208549

Kätliin on tegelenud väitlusega enam kui 6 aastat, olles nii tegevväitleja kui ka treener ning saavutanud selle aja jooksul ka Eesti Meistri tiitli ning osalenud Euroopa meistrivõistlustel.  

Tänu sellele on Kätliin väga oskuslik argumenteerija ja tegutseb 2016. aastast SpeakSmartis koolitaja ja moderaatorina.

Kätliini viimased kliendid on olnud Swedbank, Riigikantselei, EAS, Unitas Foundation, Justiitsministeerium, SA Archimedes, Eesti Superheroes ettevõtlusprogramm, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku Changesmakers Academy ettevõtlusprogramm, Üliõpilaskondade Liit ja Õigusteadlaste Päevad 2016.

Kätliinil on bakalaureusekraad Tartu Ülikooli õigusteaduskonnast ning 2016/2017 hooajal osales ta Willem C Vis’i nimelisel harjutuskohtu võistlusel Eesti esindusmeeskonnas. Alates 2017. aastast töötab Kätliin juristina ka Derling advokaadibüroos.

Kätliin töötab eesti ja kõrgtaseme inglise keeles.

Tagasiside Kätliini tööle:
  • 100% keskendumine kliendi vajaduste mõistmisele ja põhjalikult ettevalmistatud argumentatsioon kokkulepitud teemal. Monika Karu, EAS 
  • Väga asjalik, praktiline ja professionaalne. Hea huumorimeel. Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik
  • Koolitaja oli avatud ja sõbralik. Väga hästi oskas vastata osalejate küsimustele, mis tähendab, et ta valdab teemat väga hästi. Sisus ja ajakavas muudatusi ei olnud.
  • Õpe ületas minu ootusi. Ma ei oodanud nii noorelt inimeselt niivõrd professionaalset ja osavat koolitust.
  • Jah, vastas ootustele. Tõepoolest, selgitati täpselt, mis on argument, räägiti erinevatest argumenteerimisvõtetest- nii konstruktiivsetest kui ka teistest ning toodi rohkesti näiteid erinevatest olukordadest.