Kätliin Lember

katliin.lember@speaksmart.ee

Kätliin on tegelenud väitlusega enam kui 6 aastat, olles nii tegevväitleja, kohtunik kui ka treener ning saavutanud selle aja jooksul ka Eesti Meistri tiitli ning osalenud Euroopa meistrivõistlustel.  

Tänu sellele on Kätliin väga oskuslik argumenteerija ja tegutseb 2016. aastast SpeakSmartis nooremkoolitaja ja moderaatorina.

Kätliini viimased kliendid on olnud Superheroes ettevõtlusprogramm, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku Changesmakers Academy ettevõtlusprogramm, Justiitsministeerium, Unitas Foundation, Eesti Üliõpilaskondade Liit, EAS, Õigusteadlaste Päevad 2016.

Kätliin õpib Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas ning lööb 2016. aastal kaasa õigusteaduste üliõpilaste konkursil Harjutuskohus (Willem C. Vis Moot Court Competition). Alates 2017. aastast töötab Kätliin juristina ka Derling advokaadibüroos .

Kätliin töötab eesti ja kõrgtaseme inglise keeles.

Tagasiside Kätliini tööle:
  • 100% keskendumine kliendi vajaduste mõistmisele ja põhjalikult ettevalmistatud argumentatsioon kokkulepitud teemal. Monika Karu, EAS 
  • Väga asjalik, praktiline ja professionaalne. Hea huumorimeel. Kui noorte sihtrühm fookuses, siis tasuks ka läbi mõelda, kuidas võimalikult palju mängulist elementi sisse tuua, mõni liikumist ja tiimitööd sisaldav mäng ilmestamaks teooriat, näiteks.