Kristin Parts

kristin.parts@speaksmart.ee

Päringud Kristini tööks palume esitada: helina.loor@speaksmart.ee / 5208549
Kristin on hetkel lapsehoolduspuhkusel. 


Kristin on tegelenud väitlusega 2008. aastast alates, olles nii tegevväitleja, kohtunik, treener, väitlusklubijuht, korraldaja ja väitlusõpetaja.

Tänu sellele on Kristin väga oskuslik argumenteerija ja soovib nüüd SpeakSmartis koolitaja tegutsedes ühiskonnale seda teadmist edasi anda. 

Hetkel juhib Kristin ka kahte organisatsiooni täiskasvanute SpeakSmartClubi. Kristini viimased kliendid on olnud Skype Technologies Eesti, Tallinna Linnakantselei, Haridusamet ja Unitas Foundation.

Koolides on Kristin väitlust õpetanud viimased 3 aastat, alustades Tartu Jaan Poska Gümnaasiumist ja töötades täna Pärnu Ühisgümnaasiumis. Lisaks sellele on ta juhtinud ülikooli väitlusklubi, korraldanud lugematul hulgal väitlusüritusi ja osalenud näidisväitlustel ning läbiviinud kümneid töötubasid.

Kristin oli Eesti keskkoolide kõige parem kõneleja ning esindas Eestit väitluse maailmameistri-võistlustel Kaplinnas, Lõuna-Aafrika Vabariigis. Ülikooli ajal tuli Kristin kahekordseks Eesti meistriks ning esindas Tartu Ülikooli nii Euroopa kui ka maailmameistrivõistlustel, olles kahel korral Euroopa meistrivõistluste poolfinalist.

Kristin on treeninud mitmeid väitlusvõistkondi, tema õpilased on tulnud keskkoolide Eesti meistriks. 2016. aastal kaastreenis Kristin Eesti keskkoolide maailmameistrivõistluste esindusvõistkonda, mis saavutas Eesti läbi aegade kõige parema tulemuseni.

Kristin on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna bakalaureusekraadiga ning töötab täna täiskohaga SpeakSmart omaniku MTÜ Eesti Väitlusseltsi noortesuunajuhina.

Kristin koolitab eesti ja kõrgtaseme inglise keeles.

Tagasiside Kristini tööle: 

  • 100% keskendumine kliendi vajaduste mõistmisele ja põhjalikult ettevalmistatud argumentatsioon kokkulepitud teemal. Monika Karu, EAS 

Kristin läbi viimas show-väitlust EAS Turismikonverentsil 2016.