Toimumise aeg: 
  • 16.03.2021 kell 16.30-17.30. Registreeri siit.
  • 18.03.2021 kell 16.30-17.30. Registreeri siit.
Grupi suurus: gruppi mahub kuni 20 osalejat
Asukoht: Zoom
Hind: TASUTA

Oma mõtte ja sõnumi täpne edasiandmine võib olla paras väljakutse. Meile endale võivad tunduda meie mõtted ja ideed väga hästi sõnastatud aga vastaspool saab sõnumist hoopis teisiti aru. Et vältida arusaamatusi ning vähendada segaduste lahtiharutamisele ning klaarimisele kuluvat aega, tasub investeerida oma professionaalse suhtlemise tööriistadesse. 

Kui oled oma mõtte sõnastamisega hätta jäänud - näiteks korteriühistu koosolekul, ülemusele uut ideed presenteerides või koju uut energiapaketti valides, tule kuula, mis Lauri Kriisa sulle õpetab! 1-tunnise e-koolituse jooksul jõuame rääkida argumendi olemusest ja selle osadest ning mõned argumendid ka ise koostada.

Mis on Argument?
Mida argumendi kasutamine annab?
Väljavõtted 2020. aastal erinevatel koolitustel osalenud inimeste tagasivaatest argumendioskusele 3 kuud peale koolituse/kursuse toimumist:

"On väga oluline väljendada ennast kõigile arusaadavalt ja oskus kasutada õiget argumenteerimist, annab selleks võimaluse. Minu üks tööülesandeid on nõupidamistel osalemine ja seal enese väljendamine. Kasutades argumenteerimisoskust on minu sõnadel oluliselt suurem kaal."

"Kasutan koolitusel õpitut, eelkõige planeerin kohtumisi ette ja mõtlen rahulikult oma argumendid läbi, mitte ei torma pea ees vestlusesse."

"Lihtsalt oskan väidete põhjendamise vajadusele rohkem tähelepanu pöörata, jälgin seda ka muude, meedias avaldavate avalike esinemiste puhul." Koolitust viib läbi Lauri Kriisa, kes on SpeakSmart tiimis koolitaja ja moderaatorina aastast 2016 ning on selle aja vältel juhtinud ka mitmete organisatsioonide SpeakSmartClubi. Tema viimasteks klientideks on olnud AS Baltic Computer Systems, Riigikogu Arenguseire Keskus, Elektrilevi, Riigikontroll, Riigikantselei. Lauri hariduslik taust on õigusvaldkonnas. Ta on omandanud Tartu Ülikoolis bakalaureusekraadi õigusteaduses ning Leideni Ülikoolis magistrikraadi rahvusvahelises õiguses.
 Toimumise aeg:  
  • 16.03.2021 kell 16.30-17.30. Registreeri siit.   
  • 18.03.2021 kell 16.30-17.30. Registreeri siit.   
  • Toimumise maht ühe koolituse kohta: 1,33 akadeemilist tundi
  • Koolituse maksumus: TASUTA
  • Asukoht: Zoom e-keskkond.
VAATA VEEL:
  • Videokoolitus on võimalus õppida endale sobivas tempos endale sobival ajal ja kohas. Vaata meie valikut SIIT!

ARGUMENDIOSKUS PAKUB HUVI?