Soovitame mänge


Läbi mängu ja harjutamise õpib inimene kiiresti. Seetõttu harjutamine palju oma koolitustel ja soovitame siinkohal ka teile mõnda mängu, mille kaudu oma sõnaosavust ja mõtlemiskiirust arendada. 
Mängude mängimist on võimalik tellida ka näiteks 2-päevase koolituse õhtuse programmina.
 


Codenames 

See on mäng, mis ei puudu üheltki SpeakSmart tiimipäevalt juba mitu aastat!
Sõnade pakkuja annab ühesõnalisi vihjeid, mis võivad viidata ühele või mitmele laual olevale sõnale. Tema meeskonnaliikmed püüavad ära arvata õigeid sõnu, vältides samal ajal vastasmeeskonna sõnade väljapakkumist. 
Väga hea seoste loomise, mõtlemise ja arutamise mäng!Story Cubes

Väga hea mäng oma kõnelemisoskuse parandamiseks on "Story Cubes""Rory's Story Cubes" on lihtne ja kaasahaarav mäng, mille keskmeks on lugude jutustamine. Seda võivad koos mängida nii väikesed kui ka suured ja raskustaset saab muuta vastavalt olemasoleva kõneosavusele. Proovige ja teie räägitavad lood muutuvad ladusamaks! Müügil näiteks Rahva raamatu ja Apollo mänguosakondades. Mäng "Libahunt" /"Maffia"

Kui õhtuse tegevuse eesmärgiks on luua meeleolukas, kuid samas õpetlik keskkond intelligentsete inimeste jaoks. Need kaks seltskondlikku mängu põhinevad argumenteeritud vestlusel ja rollimängul. Mõlemad mängud on rollipõhised ja seal olevaid rollinimesid saab kohandada vastavalt osalejate tööspetsiifikale. "Libahundi" mängu kohta saab lähemalt lugeda siit ja "Maffia" mängu kohta siit. Väitlejate hulgas on mäng väga populaarne. Seetõttu on meie koolitajate näol tegemist vilunud mängujuhiga ning mängime neid mänge kahe-päevastel koolitustel. Pildil mängib seda MTÜ Eesti Väitlusseltsi juhtimistiim oma meeskonnaüritusel.  


The LEGO® SERIOUS PLAY®

The LEGO® SERIOUS PLAY® methodology is an innovative process designed to enhance innovation and business performance. Based on research which shows that this kind of hands-on, minds-on learning produces a deeper, more meaningful understanding of the world and its possibilities, the LEGO® SERIOUS PLAY® methodology deepens the reflection process and supports an effective dialogue – for everyone in the organization.
The LEGO® SERIOUS PLAY® methodology is an innovative, experimental process designed to enhance innovation and business performance.
Loe rohkem:  https://www.lego.com/en-us/seriousplay ja  http://markorillo.com/lego-serious-play/