Mängud õppimiseks

Läbi mängu ja harjutamise õpib inimene kiiresti. Seetõttu harjutamine palju oma koolitustel ja soovitame siinkohal ka teile mõnda mängu, mille kaudu oma sõnaosavust ja mõtlemiskiirust arendada. Mängude mängimist on võimalik tellida ka näiteks 2-päevase koolituse õhtuse programmina.
 

Story Cubes

Väga hea mäng oma kõnelemisoskuse parandamiseks on "Story Cubes""Rory's Story Cubes" on lihtne ja kaasahaarav mäng, mille keskmeks on lugude jutustamine. Seda võivad koos mängida nii väikesed kui ka suured ja raskustaset saab muuta vastavalt olemasoleva kõneosavusele. Proovige ja teie räägitavad lood muutuvad ladusamaks! Müügil näiteks Rahva raamatu ja Apollo mänguosakondades. Mäng "Libahunt" /"Maffia"

Kui õhtuse tegevuse eesmärgiks on luua meeleolukas, kuid samas õpetlik keskkond intelligentsete inimeste jaoks. Need kaks seltskondlikku mängu põhinevad argumenteeritud vestlusel ja rollimängul. Mõlemad mängud on rollipõhised ja seal olevaid rollinimesid saab kohandada vastavalt osalejate tööspetsiifikale. "Libahundi" mängu kohta saab lähemalt lugeda siit ja "Maffia" mängu kohta siit. Väitlejate hulgas on mäng väga populaarne. Seetõttu on meie koolitajate näol tegemist vilunud mängujuhiga ning mängime neid mänge kahe-päevastel koolitustel. Pildil mängib seda MTÜ Eesti Väitlusseltsi juhtimistiim oma meeskonnaüritusel.