E-õppe videod

E-õpe võimaldab õppida endale sobilikul ajal ja kohas! 


Organisatsioonidele

Tänapäeval on töötajate liikumine töökohtade vahel kiire ning uusi inimesi lisandub organisatsioonidega pea iga kuu. Lisaks on paljud töötajad osakoormusega ning teevad kaugtööd või ei jõua kunagi Eestis või Tallinnas asuvasse peakontorisse. Seetõttu ei ole töötajate arenguprogramme enam alati mõttekas või võimalik läbi viia nö ruumikoolituste abil, sest viimane on ajakulukas ja paindumatu.  

Siin pakumegi välja e-õppe lahenduse. See on viis, kus töötaja õpib läbi videote ja harjutuste iseseisvalt (vajadusel lisame ka meiepoolse koolitaja tagasiside). 

Lisaks e-õppele on väga oluline on organisatsioonis tekitada töövahendeid, mis õpitud oskuste kasutamist edaspidi toetavad. Näiteks on väga heaks töövahendiks argumentide kaardistus.

Võimalik on osta e-õppe ligipääs tervele organisatsioonile aastaks. Arvutame hinna lähtuvalt töötajate arvust. Saame integreerida videod teie organisatsiooni e-õppe keskkonda.

Kuula siit Seesam Insurance personalijuhi Triin Jänese kogemust nende müügitöötajate e-õppega, kuhu oli integreeritud SpeakSmart argumendioskuste e-õpe

Küsi pakkumist oma organisatsioonileEraisikutele

Kui Sulle meeldib õppida endale sobilikul ajal ja kohas, siis sobib Sulle just e-õpe. Saad videot vaadata nii kaua järjest, kui soovid. Seejärel paned video pausile ja jätkad näiteks õhtul või homme. Videos räägib koolitaja näidismaterjali abiga Sulle ära oskuste raamistiku ning annab Sulle miniülesandeid, mida saad videot vaadates kaasa lahendada. E-õppe videote ostutingimused:

  • Videote ligipääs avatakse arve tasumisel.
  • E-õppe ligipääs kehtib ühele inimesele 3 kuud või 10 sisselogimise korda.


Videod eesti keeles

Argumenteeritud
mõtlemine ja suhtlemine

Loe sisu siit.
87 min39 € + km
Osta kursus
Aruteludisain
Loe sisu siit.
53 min29 € + km
Osta kursus
UUS! Argumenteeritud
läbirääkimised
42 min   Osta kursus
UUS! Argumenteeritud
müük
38 min  Osta kursusVideos in English

Argumentation Skills (ENG)
Read more from here.
106 min49 € + VAT
Buy e-training
NEW! Principled and Rational
Negotiations (ENG)

39 min  Buy e-training
NEW! How to Sell with Great
Arguments (ENG)

38 min  Buy e-training