Kaasused: esinemisoskus 

Koolitaja:

Iseseisev õpe indiviidile või meeskonnale 
SpeakSmart x Cases sari on mõeldud iseseisvaks enesearendamiseks. Oleme nii oma meeskonna kui klientide praktiliste kogemuste põhjal kokku pannud olukorrad ehk kaasused. Igal kaasusel on kaks osa – üks individuaalselt lahendamiseks ja teine meeskonnaharjutusena läbimiseks. Kaasused on lahendamiseks kõigile, kes on valmis väljakutset vastu võtma ja lahendusi otsides oma teadmisi proovile panema. Kaasuste valik laieneb jooksvalt, alustuseks pakume lahendamiseks viit esinemisoskuste (SpeakSmartTalk) ja viit koosolekute (SpeakSmartMeet) olukorda.

Esinemisoskuste kaasuseid on valikus 5. Nende olukordade edukas lahendamine vajab teadmisi ja kogemusi avaliku kõnelemise kunstist. Kaasuseid saab lahendada üksi või koos meeskonnaga.
Individuaalselt võtab lahendamine aega umbes 15 minutit, meeskonnana lahendamisel sõltub ajakulu osalejate arvust, kuid umbes 10 osalejaga saab arvestada 45 minutit. Kaasused sobivad hästi meeskonnaüritustel ühe plokina kasutamiseks.
Vaata kaasuse näidist siit.

Oled valmis end proovile panema?
Pole saadaval


Keeruline ettekanne konverentsil

Ekspert teeb pärastlõunase ettekande konverentsil.
Pole saadaval


Lühikese etteteatamisega intervjuu

Osakonnajuhataja läheb raadiosse rääkima teemal, milles ta pole ekspert.
Pole saadaval


Sisekorra tutvustamine infopäeval

Tootmisjuht tutvustab infopäeval töötajatele uusi ohutusreegleid
Pole saadaval


Juhi kõne tähtpäeva puhul

Tegevjuht esineb firma juubeli puhul oma töötajatele kõnega.
Pole saadaval


Valmistumine paneelaruteluks

Haridusorganisatsiooni juht valmistub keeruliseks paneeliks.
Pole saadaval


Kaasuse koostamine, kujundamine ja avaldamine võttis palju tööd. Meil on hea meel, kui jagad huvilistele veebipoe aadressi, kust kaasuse endale osta saab, kuid ei edasta kogu kaasust tasuta.