Filtreeri postitusi

Tallinna Ülikooli silmapaistev vilistlane Helina Loor

Helina Loor pälvis tänavu silmapaistvaima Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi vilistlase tiitli. Ta on lõpetanud haridusteaduste instituudi andragoogika bakalaureuse- ja magistriõppe, kandes aktiivse vilistlasena valdkonna väärtusi ja sõnumeid ning luues viimase 20 aasta jooksul enda tegevustes võimalusi täiskasvanute õppimiseks, õppimise populariseerimiseks ja toetamiseks. Helina on koolitusettevõtte SpeakSmart looja ja tegevjuht, eestvedanud koolitusettevõtte arengut, juhtinud koolitajate meeskonda ning koolituste väljatöötamist alates 2004. aastast.
Loe lisaks

Siim Vahtrus: Kuidas müüa edukalt kalleid tooteid?

Kui odavama otsa toodete puhul töötab emotsiooni pealt ostmine hästi, siis mida kallim on toode, seda rohkem nõuab klient ostuotsuse langetamiseks konkreetseid põhjuseid ja kaalukaid argumente. Kusjuures alati ei pea seal taga olema aktiivne müügitöö, piisab ka ainult hästi argumenteeritud veebilehest, rääkis koolitaja Siim Vahtrus Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Loe lisaks

#räägimerahast: SpeakSmart õpetab, kuidas kasutada argumendioskuseid tööalases suhtluses

SpeakSmarti eesmärk on õpetada ja aidata pidada argumenteeritud ühiskondlikke ja tööalaseid arutelusid. „Me tahaksime, et kõik sellised arutelud põhineksid headel argumentidel. See tähendab, et esitatud mõtted on selgitatud ja põhjendatud ning sinna on juurde toodud tõestusmaterjal,“ selgitab Helina Loor, SpeakSmarti juhatuse liige. „Arutelus kuulatakse argumendid ära, vaadatakse, millised on neist tugevamad ja nende pinnalt tehakse ka vastavalt otsused,“ lisab ta.
Loe lisaks

Arhiiv